VIDEO Ce bestii! Doi poliţişti au snopit-o în bătaie şi apoi au «sărbătorit»! N-o să crezi ce pedepse au primit!

Ultima actualizare:

După ce a fost oprită, cei doi poliţişti au scos-o cu forţa din maşină şi au dat cu ea de pământ de mai multe ori, lovind-o în repetate rânduri cu pumnii şi picioarele.

Imaginile sunt de-a dreptul cutremurătoare, iar "rezultatele" bătăii pe care a încasat-o Michelle sunt gre de privit. Femeia a fost arestată pentru ultraj, în mod bizar.

Cei doi poliţişti au fost însă filmaţi în timpul agresiunii de una din camerele de luat vederi din parcarea unde a avut loc incidentul. În imagini se vede cum bat palma, în semn de fericire, mândri de ceea ce au făcut.

Oamenii legii au fost doar suspendaţi şi retraşi de pe străzi, obligaţi să efectueze muncă de birou, lucru care a stârnit opinia publică din zonă, mai ales că unul dintre agresori este un poliţist veteran, cu experienţă de 20 de ani în câmpul muncii. VIDEO



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
mihaela bilic slabit colaj facebook pixabay jpg
virus ebola foto shutterstock
infractori canada romani jpg
urs soricei captura video jpg
diana sosoaca vladimir putin jpg
autostrada brasov fagaras jpg
ursi  jpg
Fosta platformă chimică din Târnăveni  Foto Ilie Olar  Google Earth (1) jpg
image
image