Fotbal pe dezbrăcate

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Peste noapte, campioana Rusiei la fotbal feminin a devenit cea mai atractivă echipă de fotbal feminin din lume după ce jucătoarele au decis să evolueze doar în bikini pentru a aduce la stadion mai mulţi spectatori.

Se pare că pantalonii scurţi şi stopurile pe piept nu sunt suficiente pentru ca lumea să se înghesuie în tribune la meciurile de fotbal feminin.

“Puţini oameni au auzit de noi şi puţini vin pe stadion să ne vadă. Aşa că am decis să ne îmbunătăţim imaginea jucând în bikini”, a explicat antrenoarea Tatiana Egorova decizia echipei sale, FC Rossiyanka.

Dacă inedita idee va da roade, iar bărbaţii din micuţul oraş Krasnoarmeysk de lângă Moscova vor lua cu asalt casele de bilete, atunci e posibil ca arena de 5.000 de locuri să se umple.

“Jucătoarele noastre sunt frumoase, nişte atlete desăvârşite”, a mai spus Egorova cu ocazia şedinţei foto prin care fetele din echipa sa şi-au anunţat intenţiile.

Rusoaicele se descurcă bine cu mingea la picior şi în bikini

simeon stalpnicul png

Rămâne de văzut dacă echipamentul sexy propus de rusoaice va fi permis de UEFA şi în Liga Campionilor, competiţie în care FC Rossiyanka este calificată în 16-imile de finală.

Cu puţin noroc, le-am putea admira şi noi, la Cluj, în cazul în care campioana României, Olimpia, va trece de faza preliminară a grupelor.

Citeşte şi:

Cele mai sexy sportive au pozat dezbrăcate

Două fete dezbrăcate fac gimnastică pe capota unei maşini! VIDEO

Hocheiul pe dezbrăcate face adepţi în America

Pamela, sexy-pokerista, în sânii goi după o rundă pe dezbrăcate - VIDEO



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
kopic jpg
Serban Cotirlan bust jpg
sabrina voinea cosr8 jpg
Gica Hagi alaturi de staff jpg
Nadia paralele montreal 1976 jpg
Florin Pirvu dedica victoria sotiei decedate jpg
Gigi Becali e pe lista neagră a stiliștilor foto: Facebook
sorana cirstea bucurie jpg
image
image