Regina Marii Britanii, luată la mişto de Mario Balotelli

Regina Marii Britanii, luată la mişto de Mario Balotelli

Ultima actualizare:

    Mario BalotelliFoto: Reuters
Mario BalotelliFoto: Reuters

După ce Anglia a pierdut meciul cu Uruguay (1-2) din Grupa D a Mondialului din Brazilia, italianul Mario Balotelli a făcut o glumă la adresa Reginei Elisabeta a II-a, care însă n-a fost deloc gustată de britanici.

"Dacă batem Costa Rica, vreau un sărut pe obraz de la regina Marii Britanii", a fost mesajul postat de Balotelli pe Twitter.

Super-Mario s-a referit la faptul că soarta Angliei la acest Mondial depinde acum de Italia. Mai exact, pentru a putea spera în continuare la fazele avansate ale competiţiei, englezii au nevoie de două victorii ale italienilor, astăzi cu Costa Rica şi marţi cu Uruguay.

Daca esti pasionat de fotbal, acum ai sansa de a câstiga o tableta si alte zeci de premii! Intra pe sectiunea dedicata Campionatului Mondial de pe dolce-sport.ro si participa la concurs. AICI aveti link catre concursul cu întrebari din istoria Mondialelor de fotbal.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Zinedine Zidane (EPA) jpg
Lionel Messi si Sidny Lopes Cabral, Argentina Capup Verde, Campionatul Mondial (EPA) jpg
Andrei Cordea, CFR Cluj FC Voluntari, Superliga României (Sportpictures) jpg
Kazuyoshi Miura, Facebook jpg
Yan Diomande (portocaliu), EPA jpg
FK Csikszereda FCSB (Sportpictures) jpg
Cristi Chivu (EPA) jpg
Alexandru Goncear, Farul Corvinul (Sportpictures) jpg
image
image