Ea va fi şefa galeriei lui CFR Cluj la meciul de miercuri, de la Manchester - FOTO

Ultima actualizare:

    Dulce Cadu este soţia căpitanului de la CFR Cluj
Dulce Cadu este soţia căpitanului de la CFR Cluj

Clujenii sunt în faţa celei mai mari performanţe din istoria clubului din Gruia, iar conducătorii CFR-ului sunt în stare de orice pentru a obţine calificarea în primăvara europeană a Ligii Campionilor.

Şi dacă stimulentele sportive și cele financiare nu ar fi de ajuns, conducătorii campioanei au decis să le permită fotbaliștilor să fie alături de familii în Marea Britanie, la meciul de meircuri cu Manchester United. Aşa că, precum la meciul de la Braga, câştigat cu 2-0, soţiile şi iubitele jucătorilor vor face galerie clujenilor. Evident, Dulce, superba soţie a lui Cadu, va fi lider de galerie!

Mai multe despre aventurile "jumătăţilor" ceferiştilor clujeni puteţi afla din ediţia tipărită a ziarului Click! de mâine.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
cristina amam copilului lui mandachi jpg
Puya vrea să-și deschidă cramă foto: Antena 1
Jennifer Lopez, foto Instagram jpg
dani stoian instagram 2 jpg
banner anca parghel png
nicoleta luciu facebook jpg
banner diana enache png
Sharon Stone  foto   Profimedia jpg
image
image