Cu ce piesă va urca Raluca (ex-Angels) pe scena Cerbului de Aur de la Brașov

Ultima actualizare:

Raluca Blejușcă (fostă Ciocârlan) revine în muzică odată cu Festivalul Cerbul de Aur de la Brașov. Solista care făcea furori la 13 ani în trupa Angels revine pe scenă și concurează la secțiunea interpretare cu o piesă proprie, compusă în colaborare cu Adrian Stavian.

Piesa pe care o va interpreta se numește ”Cântecul din noi”, iar versurile îi aparțin artistei. De când s-a retras din muzică, Raluca s-a măritat și are 5 copii. Și colega ei din trupa Angels, Monica Ene are și ea un copil. La 13 ani cele două fete făceau furori cu hit-ul ”Așa-s băieții”. Trupa s-a înființat la inițiativa lui Costi Ioniță.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
britney baieti instagram jpg
Gabriela Prisacariu, foto Instagram jpg
Delia, foto Instagram jpg
Diana Matei, foto Instagram jpg
Anamaria Prodan și Andreea Sandu, premiate la Brașov foto: Arhiva personală
Dana Rogoz, foto Instagram jpg
mel brooks jpg jpeg
dorian popa jpg
image
image