Liviu Vârciu şi-a cinstit muncitorii cu bere şi murături

Ultima actualizare:

    Liviu a cumpărat en-gros acrituri şi bere la petFoto: Blitz
Liviu a cumpărat en-gros acrituri şi bere la petFoto: Blitz

Dacă la începutul anului Liviu Vârciu (34 de ani) abandonase lucrările la vila din Băneasa din lipsă de fonduri, acum solistul a pus mâna pe bani şi e la un pas să se mute în “bijuteria” imobiliară.

“Vreau să petrec Revelionul în casa mea cea nouă!”, declara Liviu, pentru Click! Zis şi făcut! Zilele trecute,Vârciu a fost din nou în inspecţie pe şantier şi ce a găsit l-a satisfăcut peste măsură, lucrările fiind aproape pe terminate.

Drept răsplată, solistul a dat fuga într-un centru comercial şi s-a pus pe cumpărat mâncare şi băutură pentru a-i cinsti cum se cuvine pe muncitori. Vedeta a încărcat plasele în portbagajul Range Rover-ului său, în valoare de 70.000 de euro.

Muncitorii au primit bax-uri de bere la pet şi, în caz că unii ar fi întrecut măsura, şi castraveciori muraţi, remediu antimahmureală.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
madonna si sabrina jpg
banner cantaret muzica populara png jpg
banner Lupu si Cornelia Rednic jpg
Banner Andreea Popescu
BeFunky collage   2026 04 22T171450 832 jpg
Banner Ilie nastase
andreea balan si victor cornea s au casatorit foto instagram andreeabalanofficial png
lucy liu devil wears prada gettyimages jpg
image
image