Mădălin Ionescu: «Ce-ai făcut, Mariana, i-ai mâncat ridichile lui Moculescu?»

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Mariana Moculescu a reacţionat la acuzaţiile aduse de compozitorul Horia Moculescu, potrivit căruia aceasta îi fură mâncarea din frigider, având în vedere că împart aceeaşi casă.

Mai exact, muzicianul a spus că miercuri seară şi-a cumpărat cinci ridichi, iar până a doua zi i-au dispărut două. "Mi-am luat ridichi care se evaporă", a glumit Horia Moculescu.

simeon stalpnicul png

Replicat a venit vineri, la "Acces direct".

„Ce-ai făcut, Mariana, i-ai mâncat ridichile lui Horia Moculescu?", a întrebat amuzat moderatorul Mădălin Ionescu.

„Fi-i-ar ridichiuţele, cât de zgârcit este!", a răspuns Mariana, care a evitat totuşi să dea un răspuns clar dacă este adevărat ce a afirmat compozitorul în ziua anterioară, la „Un show păcătos".

În altă ordine de idei, ea a menţionat că intenţionează să-l dea în judecată pe Horia Moculescu pentru denunţ calomnios, după ce el a depus la tribunal o plângere în care o acuza de furt, dar care a fost soluţionată negativ.

Mai citeşte:

Mădălin Ionescu, acuzat că trăieşte cu Mariana Moculescu!

Mariana Moculescu: «Horia m-a legat cu un cablu, gravidă în 6 luni»

Mariana Moculescu către fiica sa: "Eşti nefericirea mea, eşti chinul meu! Crucea mea eşti tu!"

Mariana Moculescu către fostul soţ: "Şarpe cu ochelari ce eşti!"



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Leacul Gherghinei Stancu jpg
temisan jpg
banner copii vedetelor png
banner claudia pavel cream png
alina puscas instagram jpg
kylie jenner costum baie roz jpg
banner andreea popescu jpg
banner irinel columbeanu png
image
image