Mirela Vaida revine la "Acces direct", după izolare: «Viața trebuie să meargă mai departe»

Mirela Vaida revine la "Acces direct", după izolare: «Viața trebuie să meargă mai departe»

Ultima actualizare:

    Mirela Vaida, prezentatoarea emisiunii "Acces direct"foto> Antena 1
Mirela Vaida, prezentatoarea emisiunii "Acces direct"foto> Antena 1

Pe 28 iulie, Antena 1 anunța suspendarea emisiunii "Acces direct", după ce mai multe cazuri de îmbolnăviri cu COVID-19 au pus pe jar producătorii. Azi, 17 august, show-ul revine cu un nou sezon, cu tot cu prezentatoarea Mirela Vaida, care a stat mai bine de două săptămâni în izolare.

Emisiunea Acces Direct se întoarce astăzi la Antena 1, fiind difuzată de luni până vineri, de la ora 17:00, dar şi sâmbăta, tot de la ora 17:00, cu ediţii speciale Acces Direct de weekend.

“Începem un  nou sezon «Acces Direct» după o vacanţă atipică, pe care am petrecut-o mai mult în izolare! Revenim cu forte proaspete, cu grijă şi cu teama că suntem pândiţi la tot pasul de acest virus care a dat peste cap întreaga lume! Însă viaţa trebuie să meargă cumva mai departe, cu respectarea tuturor măsurilor de siguranţă, dar şi cu entuziasmul unei normalităţi pe care o aşteptăm cu toţii! Până atunci, zilnic, în casele dumneavoastră, de luni până sâmbătă, sperăm să ne primiţi ca şi până acum, de la ora 17:00, cu subiecte despre viaţă şi despre oameni, fără filtre, fără cosmetizări, cu realităţi dure, dar şi cu aspect dintre cele mai diverse legate de celebrităţi, lifestyle, anchete sociale. Vă mulţumim că ne aşteptaţi cu nerăbdare! Să fim sănătoşi şi optimişti!”, a declarat Mirela Vaida, care s-a izolat în superba casă din mijlocul pădurii, alături de familia ei. Pe 23 iulie, ea a nunțat că doi dintre invitații ei, Viorel și Vulpița, au coronavirus.

Citește și:

Ce face Mirela Vaida pentru a-și proteja copiii de coronavirus. Are un întreg ritual de dezinfectare

Vulpița si Viorel de la „Acces Direct” au coronavirus! Mirela Vaida a dat toate detaliile



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
anca dumitra jpg
Design fără titlu (9) png
vica blochina dezvaluiri iubit jpg
gabriela cristea si tavi clonda sicilia jpg
Cele mai frumoase femei ale secolului 20: Audrey Hepburn jpeg
Afacerea pentru copii pe care Sorana de la A.S.I.A. a pus-o pe picioare
Rocsana Marcu, uimită de cum gestionează Dubaiul situația îngrijorătoare  în urma bubuiturilor și a închiderii spațiului aerian
banner diana matei png
image
image