Rivali pe micul ecran, colegi într-o piesă de teatru

Ultima actualizare:

    Carmen Tănase și  Bebe Cotimanis,  în spectacolul  ”Las că știm noi!”
Carmen Tănase și Bebe Cotimanis, în spectacolul ”Las că știm noi!”

Carmen T[nase (58 de ani) a cunoscut celebritatea, alături de Gheorghe Visu, în serialele „Inimă de țigan” și „Regina”, de la Acasă TV, în care i-au interpretat magistral pe Flăcărica şi pe State Potcovaru.

Dar, de-a lungul timpului, Carmen s-a intersectat pe plan profesional și cu Bebe Cotimanis (64 de ani). În 2005, au fost soț și soție în serialul „Lacrimi de iubire”, apoi au făcut parte din distribuția  producțiilor „State de România, „Pariu cu viaţa” şi „O nouă viaţă”. Cotimanis, care a fost vocea PRO TV, joacă acum în serialul “Vlad” (PRO TV), iar pe Carmen o vedeți în serialul  “Fructul oprit (Antena 1).

Deși sunt rivali pe micul ecran, iată că regizorul Şerban Puiu i-a reunit, la Teatrul Elisabeta, în piesa „Las’ că ştim noi”. Următoarea reprezentație va avea loc pe 21 aprile, de la orele 18.00. 



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
image png
banner saveta bogdan jpg
catherine o hara singur acasa jpg
diana dumitrescu jpg
angela si victor jpg
Victor Rebengiuc FOTO Mediafax
Francisa și TJ Miles au devenit părinți de fetiță!
Catalin, Eva, Andra Maruta, foto captura YouTube  jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net