Sensy are cel mai năzbâtios băiețel din showbiz! „E spaima hotelierilor în vacanțe! Face prăpăd!”
Sensy a devenit mămica unui băiețel superb, pe nume Aaron, în urmă cu doi ani. Prezentă la ultima petrecere a revistei Alist, bloggerița ne-a povestit cum se descurcă cu micuțul Aaron, care este din cale afară de năzbâtios, un fel de „Denis, pericol public”
Blogger-ița Sensy apare foarte rar pe la evenimentele mondene, în ultima vreme. Influencera a devenit mămica unui băiețel superb în urmă cu doi ani, care îi ocupă tot timpul.
Aaron este un băiețel pe cât de arătos, pe atât de năzbâtios, însă. Este foarte activ, iar Sensy de abia face față distracției.
„Am cam rărit-o cu ieșirile pe la evenimente în ultima vreme, pentru că mi-am dat seama ce este cu adevărat important în viață.
Plus că băiatul meu face numai năzbâtii, nu poți să pleci nicio oră de acasă. Nu știu cu cine seamănă așa năzbâtios, dar îmi mănâncă nervii efectiv!”, a dezvăluit Sensy, pentru Click!

Băiețelul lui Sensy face numai boacăne
Băiețelul lui Sensy este foarte activ și nici în vacanțe nu stă deloc potolit.
„Cea mai mare boacănă?! Se dezbracă și face toate cele prin casă! Momentan, e micuț și nu am început această obișnuință la oliță, dar numai prostii face.
De exemplu, în weekend am fost la munte la hotel, s-a descălțat, și-a dat tricoul jos și alerga efectiv prin hotel la pielea goală. Toată lumea s-a minunat!
E băiat și trebuie să-și consume energia, dar e foarte greu cu el în vacanțe mai ales, în locurile publice, pentru că nu stă locului deloc! Nu-l iau nici la restaurant cu noi.
Dacă până la doi ani m-am descurcat singură, nu cred că mai am nevoie acum de o bonă. Dar, mi-aș dori nu una, cu două -trei! Într-un apartament cu trei camere e mai greu însă cu spațiul, chiar și pentru noi trei, darămite să mai vină și o bonă. Ne-am dori un apartament mai mare, dar să fie tot în centru”, a mai spus Sensy, pentru Click!

Unde petrece bloggerița Sărbătorile?
De Crăciun, întreaga familie va petrece într-o vilă la munte.
„De Crăciun, ne luăm familiile și închiriem o vilă mare la munte. Am rezervat-o de la Paște! Revelionul este pentru distracție, doar mami și tati ies singuri în oraș. Copilul stă acasă cu bunicii”, a mai povestit aceasta, pentru Click!
Sensy a făcut nunta pe 20 mai 2023, la Tulcea, cu alesul inimii ei, Valentin. Influencera trăiește o frumoasă poveste de dragoste, alături de partenerul ei, de mai bine de nouă ani.



































