VIDEO: Cântăreţul Dereck a filmat în sacou la 40 de grade!

Ultima actualizare:

    Dereck a filmat cel de-al treilea videoclip la temperaturi înalte. (Foto: Cristian Negoiţă)
Dereck a filmat cel de-al treilea videoclip la temperaturi înalte. (Foto: Cristian Negoiţă)

Bogdan Radion Mihai, alias Dereck, a lansat cel de-al treilea clip, pentru remix-ul piesei "Siente".

După ce a semnat cu o casă de discuri din Spania, care a inclus piesa pe o compliaţie, echipa cu care lucrează a decis să filmeze un videoclip la această piesă.

"Am avut două locaţii pentru acest videoclip, în Sibiu şi în Ploieşti. La piscina din Păuleşti, Prahova a trebuit să rezist la peste 40 de grade, îmbrăcat în sacou. Am filmat totuşi în picioarele goale şi m-am simţit bine alături de prietenii cu care apar în videoclip. Timp de două zile am suportat căldura însă am reuşit să filmăm un super videoclip", ne-a spus tânărul de 22 de ani. Şi tot el ne-a spus şi povestea clipului.

„După ce trec printr-o despărţire sunt invitat la un party de vară la piscină. Aici încerc să uit de toate şi să mă distrez cu prietenii mei", povesteşte solistul.

Filmările s-au desfăşurat pe parcursul a două zile călduroase, în care Dereck a rezistat temperaturilor infernale de afară!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dani stoian instagram 2 jpg
banner anca parghel png
nicoleta luciu facebook jpg
banner diana enache png
Sharon Stone  foto   Profimedia jpg
VIDEO TEMISAN SLUJBA  mp4 thumbnail png
banner Nicoleta Nuca jpg
monica dascalu instagram jpg
image
image