130 de jandarmi la meciul Gloria Bistriţa - Dinamo

Ultima actualizare:

130 de jandarmi vor asigura măsurile de ordine publică, pe stadionul municipal unde se va disputa partida de fotbal dintre echipele Gloria Bistriţa şi Dinamo Bucureşti. În sprijinul jandarmilor bistriţeni se vor afla şi jandarmi din cadrul Grupării Mobile de Jandarmi „Regele Ferdinand I” din Târgu Mureş, informează stite-ul bistrita24.ro.

Şi-au anunţat prezenţa un număr de 350 de suporteri ai echipei oaspete din Bucureşti dar şi din judeţele limitrofe. Aceştia se vor deplasa la Bistriţa cu autocare, dar şi cu autovehiculele proprietate personală.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image