Adelina conduce maşina cu bişonul în braţe

Ultima actualizare:

    Adelina
Adelina

Adelina Pestriţu (25 de ani) are un prieten de nădejde! Câinele ei, Nobby, un bişon în vârstă de doi ani, o însoţeşte peste tot.

Chiar şi atunci când bruneta se află la volanul maşinii sale, patrupedul nu poate sta pe bancheta din spate sau pe scaunul din dreapta, ci se aşază chiar în braţele stăpânei. Fotoreporterii Click! au surprins-o, zilele trecute, pe Adelina plimbându-se cu maşina pe străzile din Capitală. Animalul ei de companie admira priveliştea pe geam, asta în timp ce bruneta era atentă la circulaţie.

simeon stalpnicul png

„Nobby este viaţa mea. Nu plec fără el niciunde, îl iau peste tot. Câinele mănâncă împreună cu mine la restaurant, vine cu mine la filmări. Şi când merg în străinătate, în vacanţă, plecăm amândoi pentru că i-am făcut paşaport", a declarat bruneta, pentru Click! După ce s-a plimbat cu maşina, prezentatoarea emisiunii „D-Paparazzi", de la Kanal D, s-a oprit la un salon de înfrumuseţare, iar Nobby, evident, a însoţit-o.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
moarte suspecta jpg
image png
foto mare 15 bonnie tyler 70f de ani 8 iunie 2021 copy jpeg
image png
image png
image png
autostrada unirii a8 jpg
Canicula - caldura - soare - meteo - vremea FOTO shutterstock
image
image