Adelina Pestriţu şi Liviu Vârciu au petrecut împreună de Valentine's Day

Ultima actualizare:

Deşi gurile rele cred că cei doi sunt la un pas de împăcare, Adelina neagă vehement o posibilă reconciliere cu fostul soţ şi spune că a rămas cu acesta în relaţii foarte bune, dar sunt doar amici.

"Am fost într-adevăr împreună la munte, cu nişte prieteni. Liviu Vârciu merge pe drumul lui şi eu pe al meu. Viaţa noastră rămâne privată. Îl respect foarte mult, este fostul meu soţ şi atât", a spus Adelina.

Pe de altă parte, Liviu Vârciu nu a dorit să facă niciun comentariu referitor la faptul că a petrecut cu fosta soţie de Valentine's Day. Ambiguu, el s-a rezumat la a spune doar că o lasă pe Adelina să facă mai multe declaraţii.

"Nu am ce să spun. Adelina poate spune mai multe", a declarat el pentru Kanal D.

Citeşte şi:

Adelina Pestriţu: «Când ajungi acasă ai nevoie de cineva care să te ţină în braţe»

Adelina Pestriţu, fericită peste măsură! A primit cel mai frumos cadou! - FOTO

Adelina Pestriţu, îi ceri iertare fostului iubit? - FOTO



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
image
image