Alina Puşcaş: "Am mâncat numai mere ca să slăbesc 15 kg"

Ultima actualizare:

    Alina Puscaş
Alina Puscaş

Modelul Alina Puşcaş, interpreta rolului principal din telenovela "Narcisa sălbatică", de la Antena 1 a povestit chinul prin care a trecut ca să ajungă la silueta mult visată.

Alina Puşcaş a mărturisit că s-a îngrăşat cu 15 kilograme în momentul în care a venit în Bucureşti, iar în momentul în care a realizat aceast lucru a început o cură extreme de drastic.

"Nici nu mi-am dat seama când m-am îngrăşat. Mi-am distrus stomacul încercând să slăbesc. La un moment dat am mâncat doar mere şi, după o săptămână, mi-a fost foarte rău, m-am simţit foarte slăbită", a declarat ea la "Acces Direct".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
ochi istock jpg
Cumparaturi in magazine  Foto Freepik com jpg
postura getty1 jpeg
atentatul din 11 septembrie jpg
gaini curte istock jpg
image
image