Antrenorul Bistriţei este mulţumit de tragerea la sorţi din Cupa României

Ultima actualizare:

Tehnicianul a spus că sâmbătă, la Bistriţa, în campionat, va avea prilejul săi studieze pe jucătorii  ialomiţeni. "Mă bucur foarte mult că jucăm pe teren propriu, este un avantaj destul de important. Unirea le-a învins în campionat pe Steaua şi pe Dinamo, va trebui să fim foarte concentraţi. Sâmbătă ne vom întâlni în campionat şi vom avea prilejul să ne cunoaştem mai bine. Pentru noi a fost o tragere destul de bună. În fotbal primul meci e cel mai greu, aşa că sâmbătă sper să învingem, vom face tot ce putem pentru a câştiga cele trei puncte", a spus Laurenţiu Reghecampf pentru site-ul oficial al grupării bistriţene.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image