Ciprian Marica, confundat prin cluburi

Ultima actualizare:

Stupoare însă, Marica se afla la Stuttgart, ba era şi accidentat, motiv pentru care n-a jucat în Liga Campionilor contra Sevillei. Ce s-a întâmplat de fapt?

Oana Roman, fiica primului premier al României post-decembriste, l-a văzut într-un club pe Ionuţ Săulescu, handbalist la Steaua, care seamănă foarte bine cu Marica.

Ea a fost atât de convinsă că în club era Ciprian, încât a doua zi l-a sunat pe Ciprian să îl întrebe ce făcea la Bucureşti, acesta răspunzând stupefiat că se află în Germania.

Dilema a fost elucidată de un prieten comun al celor două vedete, care a precizat că fotbalistul era de fapt un handbalist, pe nume Ionuţ Săulescu, fost la HCM Constanţa, acum la Steaua, care seamănă foarte bine cu Marica.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
oua ochi istock jpg
image png
second png
image png
image png
image png
image png
incendiu 1 jpg
image
image