Copilul Maxerilor s-a îmbolnăvit în vacanţă

Ultima actualizare:

Au plecat în vacanţă pe Litoral, cu băiatul lor. De câteva săptămâni, Deea, Dinu şi Andreeas locuiesc, practic, la malul mării Negre.

Toate bune şi frumoase, până într-o zi, când micuţul lor a încetat să mai mănânce normal şi a stat aşa timp de o săptămână.

În cele din urmă, pentru că nu mai ştiau ce să-i facă, Deea şi Dinu Maxer au fost cu el la medic.

Băiatul a fost diagnosticat cu stomatită, boală care constă în inflamaţia mucoasei cavităţii bucale.

„Nu mânca nimic! Avea gura plină de afte care-l usturau îngrozitor. Cred că de la laptele stricat a făcut asta", a decalarat Deea, pentru Click!

Deea şi Dinu Maxer au stat aproape toată vara pe Litoral, împreună cu fiul lor.

Ei au închiriat un apartament la Costineşti, pentru că ambii au spectacole pe care le prezintă în staţiunile noastre de la Marea Neagră.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
rana peste iepure jpg
ciocan judecator
canicula bucuresti jpg
dinamo facebook jpg
ambulanta, foto shutterstock jpg
shutterstock 29702248 cuplu indragostiti intalnire romantica restaurant jpeg
image png
mancare cina masa pranz alimente istock jpg
image
image