Denisa Nechifor: «Dacă am dormit la Adi Cristea? Important e că am dormit bine»

Ultima actualizare:

"Ce am făcut în Belgia? Nu vă pot spune. Dar o să mai merg acolo, împreună cu Rania. Eu şi Adi ne bazăm mult unul pe celălalt, vreau ca tatăl fetiţei mele să aibă o relaţie strânsă cu ea.

Dacă am dormit la Adi? Important e că am dormit bine", a spus Denisa Nechifor la Kanal D. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
image png
girl is sitting car way school jpg
alunite jpg
image png
image png
Turnul Eiffel (foto: Pixabay)
Ospătar  Foto Freepik com jpg
image
image