Fata unui poliţist, snopită în bătaie de un interlop din Târgovişte - VIDEO

Ultima actualizare:

După ce fata i-a spus că tatăl său îi interzice să se mai vadă cu el, bărbatul a pândit-o şi a prins-o când se întorcea cu o prietenă acasă. A târât-o cu forţa spre apartamentul lui. Pe drum a bătut-o, în mai multe reprize, cu pumnii şi cu picioarele şi apoi a încuiat-o în casă, relatează Adevărul.

Deşi mai mulţi vecini au văzut prin ce trece tânăra, niciunul nu a putut interveni. După câteva ore fata a reuşit să scape din apartament şi şi-a sunat tatăl.

Ea a fost internată cu multiple traumatisme printre care şi unul cranian destul de grav. „Fata s-a prezentat cu multiple echimoze faciale, leziuni ale membrelor inferioare şi un traumatism cranio cerebral acut. Ulterior s-a dovedit a avea şi o fractură de os parietal", a declarat dr. Carmen Marcu, directoarea Spitalului Judeţean de Urgenţă din Târgovişte.

Poliţia a început o anchetă

Bărbatul este cercetat în prezent pentru lovire şi alte violenţe, dar nu şi pentru sechestrare deşi a ţinut-o timp de mai multe ore pe tânără închisă în casă. După prezentarea certificatului medico-legal, urmează să se facă o încadrare juridică a faptei bărbatului.

Agresorul riscă o pedeapsă de până la 5 ani de închisoare.

Atenţie, imagini şocante!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dimitrisvetsikas1969 column 2001077 jpg
loc parcare foto Primăria Braşov
loto istock jpg
aeroportul baneasa 1 foto cnab jpeg
milankimdang nepal 3390257 jpg
Alexandru Arsinel FOTO Mediafax
image png
bulletrain743 travel 1767532 jpg
image
image