FOTO Gabriela Cristea, iubită de un nou bărbat? Ce a publicat pe internet!

Ultima actualizare:
Florile primite de Gabriela Cristea
Florile primite de Gabriela Cristea

Gabriela Cristea pare să îşi fi revenit după separarea de Marcel Toader şi după întregul scandal mediatic ce a urmat după această despărţire.

Ca dovadă a acestui lucru stau fotografiile pe care le-a publicat în ultima vreme pe pagina personală de Facebook.

Numai că una dintre ele a stârnit semne de întrebare, cel puţin din partea fanilor, în legătură cu viaţa ei amoroasă.

Este vorba despre o imagine în care se poate observa un frumos buchet de 15 trandafiri pe care Gabi Cristea l-a primit de la cineva care o poartă în gând, după cum chiar ea mărturiseşte. În ciuda faptului că nu a dat mai multe detalii, admiratorii ei nu au putut să se abţină să nu o întrebe dacă există un nou bărbat în viaţa ei.

Iar ceea ce i-a făcut să-şi pună astfel de întrebări sunt cuvintele pe care Cristea le-a scris în dreptul fotografiei: «E tare plăcut sa vezi ca "cineva" se gândește la tine».


    Florile primite de Gabriela Cristea
Florile primite de Gabriela Cristea


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
Smochine FOTO Shutterstock jpg
vacanta la all inclusive jpg
SAn MArino jpg
aer conditionat masina jpeg
Transfagarasan  Foto Walter Kärcher , Pixabay jpg
image
image