Gabi Cristea, cu ochelari de soare noaptea

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Gabriela Cristea (38 de ani) umblă camuflată de când are un nou iubit. Îndrăgostită de Tavi Clonda, solistului band-ului de la emisiunea ei, „Te vreau lângă mine”, bruneta încearcă să-şi ascundă chipul în spatele unor ochelari de soare.

Vedeta a fost surprinsă de fotoreporterii Click!, marţi seară, în jurul orei 19.30, în timp ce se îndrepta spre un salon de frumuseţe din zona Floreasca. După ce Gabriela a petrecut ceva timp la salon, ea a mers spre Piaţa Romană, unde a intrat într-un bloc.

După ce a slăbit, a rămas crăcănată şi cu fundul lăsat

simeon stalpnicul png

Cu toate că afară era beznă, Gabriela a purtat în permanenţă ochelari de soare. Probabil, prezentatoarea a încercat să se facă mai puţin observată de către trecători, cu atât mai mult cu cât, se pare, ea s-ar fi plâns apropiaţilor că de la divorţul de Marcel Toader, ca şi la scurt timp de la noua ei relaţie, cea cu solistul Tavi Clonda, fotoreporterii o au mereu în vizor. Din imagini se mai poate observa cât de mult a slăbit Gabriela şi cât de rău îi stau acum pe ea blugii.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
front 1 jpg
cristian mungiu jpg
Nicușor Dan la Summitul B9 FOTO Inquam / Octav Ganea
pexels prague 1845560 jpg
cafea freepik jpg
marius si ruth bodnariu jpeg
colaj casa (28) jpg
Mihaela Bilic, foto captura video YouTube jpg
image
image