INCREDIBIL! Doar nouă bilete vândute la Dinamo-Bistriţa

Ultima actualizare:

Păzea, "cîinii roşii" dau năvală la stadion după victoria lui Ando şi compania din Ghencea! Jucătorii dinamovişti vor fi împinşi de la spate azi după-amiază, contra Gloriei Bistriţa, de ultraşi zgomotoşi, ca răsplată pentru "torţele" cu Steaua, iar vacarmul creat din tribune va înspăimînta adversarul. Marţi, în prima zi de după Derby de România şi cînd s-au pus în vînzare biletele pentru jocul cu ardelenii, s-a comercializat un număr-record de tichete: 9 (nouă)! Ieri, a în doua zi, a fost coadă ca în zilele bune: s-au vîndut alte 136.

"Sperăm ca în ziua partidei să «rupem». În varianta cea mai bună ne vom duce spre 1.000 de bilete vândute", se încurajează şefii din Ştefan cel Mare. "Mai avem 1.000 şi ceva de abonaţi, dar nu cred că vor veni toţi cu Bistriţa", au încheiat oficialii.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
loto png
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
image
image