Nu va mai mânca niciodată în acel local. Vezi ce a putut găsi în sandviş VIDEO

Ultima actualizare:

    Viermii făceau parte din compoziţia sandvişuluiFoto Youtube
Viermii făceau parte din compoziţia sandvişuluiFoto Youtube

O gustare proaspătă s-a transformat într-un adevărat coşmar. Un american a descoperit mai mulţi viermi în sandvişul pe care soţia sa însărcinată l-a consumat în restaurantul cu pricina.

Poate cel mai rău lucru pe care-l poţi păţi în momentul în care mănânci este să găsești diverse "chestii" în compoziţia gustării. Un cuplu din Statele Unite au publicat pe Youtube un clip care a devenit în scurt timp viral. Deşi iniţial comandaseră vită în sandvişul lor, aceasta a venit însoţită şi de câţiva viermi. Soţul femeii care a mâncat din acest sandviş i-a cerut socoteală angajatei.

Aceasta s-a scuzat imediat de situaţie, dar a încercat să-i explice bărbatului faptul că viermii sunt de fapt de la legume şi că nu poate păţi nimic rău dacă cumva i-a mâncat. Dar un vierme e tot un vierme, aşa că tânărul a promis că va depune o plângere la organele abilitate din cauza acestui incident.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
image
image