Irinel Columbeanu: «Nu am ameninţat-o cu nimic pe Monica»

Ultima actualizare:

    Irinel Columbeanu ( Foto: Click! )
Irinel Columbeanu ( Foto: Click! )

Omul e afaceri Irinel Columbeanu susţine că soţia sa nu a scris celebra "scrisoare din America", trimisă, ieri, presei de Monica Columbeanu.

Irinel susţine că această scrisoare este opera lui Ionuţ Dojană, avocatul Monicăi Columbeanu.

"Această scrisoare face parte dintr-un scenariu prost scris. Nu a scris-o ea. Dacă zic că nu e în stare, ar însemna că o demonetizez pe mama copilului meu. În ciuda aparenţelor, nu am făcut niciodată acest lucru", a declarat Irinel Columbeanu, pentru emisiunea "Acces Direct", de la Antena 1.

Monica Columbeanu a trimis o scrisoare în care explică motivele care au determinat-o să plece din ţară şi în care afirma că se teme pentru viaţa ei. Irinel susţine că cel mai mare pericol pentru soţia sa este reprezentat de colaboratorii ei.

"Monica este din ce în ce mai rănită. Nu de mine, ci de intervenţiile colaboratorilor ei care o pun să facă nenumărate prostii. Eu nu am ameninţat-o cu nimic. cu ce aş putea eu să o ameninţ?", a spus Irinel Columbeanu.

Pe aceeaşi temă:

Monica Columbeanu: «Irinel poate să mă omoare» VIDEO



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
coacăze negre beneficii jpeg
home 1622401 1280 jpg
Bujori   shutterstock 3 jpg
bauturi sanatoase sucuri vecteezy jpeg
cum aratanoul buletin electronic romani  jpg
image png
image png
ruj jpg
image
image