Iubita lui Ogică, talie de viespe de 52 de cm!

Ultima actualizare:

    Ogică a venit  să-şi susţină  iubita. Blonda a făcut  dovada taliei  minuscule
Ogică a venit să-şi susţină iubita. Blonda a făcut dovada taliei minuscule

Stelian Ogică e un om fericit! După ce a eşuat de nenumărate ori în dragoste cu mulatra Laurette sau cu Sexy Brăileanca, “spaima Loteriei” pare să fi tras din urnă femeia perfectă, cel puţin din punct de vedere al calităţilor fizice.

De câteva zile, Ogică face turul televiziunilor cu noua lui iubită, Vanessa, o tânără care are vârsta fiicei sale, Raluca, 20 de ani şi care i-a luat minţile cu talia ei de viespe.

Fata a uimit showbizul ea măsurând în talie doar 52 de centimetri. Aseară, în clubul Princess din Regie, Vanessa a debutat pe podium într-o prezentare de modă în stil veneţian, unde a apărut doar în lenjerie intimă spre satisfacţia masculilor.

Evident, în culise blondei i-au fost din nou măsurate dimensiunile, pentru cei care încă mai aveau dubii că blonda are cea mai mică talie din ţară.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
benzina in lume jpg
cel mai bun ulei de masline jpg
BeFunky collage   2026 04 20T123144 915 jpg
rumen radev bulgaria jpg
cutremur japonia  jpg
thorstenf people 3269822 jpg
carusel png
vacanta   shutterstock jpg
image
image