Kitty Cepraga, pe panouri într-o gară din Italia

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Frumoasa actriţă Kristina Cepraga a devenit imaginea brandului de accesorii Goodwin Accesorize, un faimos brand de accesorii în Italia, Franţa, Spania şi Statele Unite.

La Roma, panouri publicitare uriaşe cu fotografiile Kristinei pot fi admirate în punctele-cheie ale oraşului.

„Totul este foarte interesant, mai ales că proiectul a pornit din joacă şi mai mult ca ajutor pentru prietenul meu, James Goodwin. Panourile publicitare pot fi astăzi văzute atât la gara Termini din Roma, una dintre cele mai mari gări din Europa, cât şi în Piazza di Spagna, acolo unde este magazinul central reprezentat de pozele mele şi de numele meu scris. Este o mare reclamă pentru mine ca actor străin", a declarat Kitty Cepraga pentru www.agentiadepresamondena.com.

Alexandra Dinu, fosta soţie a lui Adrian Mutu, promovează TIM Card România, un serviciu creat pentru românii aflaţi în Peninsulă. Este de mai bine de trei ani imaginea mărcii Ferrari, în România, iar de un an reprezintă această companie de telefonie mobilă, în Italia.

Citeşte şi:

Cristina Cepraga este de astăzi soţie de mafiot

Scoase din foame de telenovele!

Kitty Cepraga revine în România ca soţie de mafiot

Alexandra Dinu face reclamă la o companie de telefonie mobilă

simeon stalpnicul png


Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
image png
PThiODY3M2Q2NWQ2NzY0ZWYwODc3OWNhNWRmYzgzY2I3 thumb jpg
doamna alba1 jpeg
perete rosu freepik1 jpeg
vulpi jpg
image png
62603366 jpg
loterie, foto shutterstock jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net