Mădălina Radu, îmbrobodită de iubitul turc

Ultima actualizare:

Cei doi au planuri extrem de serioase, însă, chiar dacă se va mărita cu el, Mădălina nu s-a hotărât încă dacă va renunţa la religia ortodoxă, în favoarea celei islamice.

Anul acesta vedeta nu a sărbătorit Paştele aşa cum se cuvine, căci a fost plecată cu iubitul în vacanţă în Turcia. Şi pentră că acolo femeile musulmane se acoperă din cap până în picioare, pentru a nu fi arătată cu degetul pe stradă şi pentru a nu-şi pune iubitul într-o situaţie neplăcută, Mădălina s-a lăsat îmbrobodită, pentru o scurtă perioadă de timp.

În apropierea uneia dintre cele mai mari moschei din Istanbul, oraş unde au petrecut câteva zile magice, Mădălina şi-a acoperit capul cu un văl albastru, care o prindea foarte bine şi care îi scotea în evidenţă trăsăturile feţei. Oare va renunţa la religia ortodoxă de dragul iubitului?



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
moldovean mutat in marea britanie jpg
image png
Oradea Foto Primăria Oradea jpg
somn dormit adobestock jpg
lai man nung Td6Yy3S3Ls0 unsplash jpg
yosuke ota y2eGi21ySKs unsplash jpg
grau cereale combina treierat   foto pixabay jpg
314410864 5987161787984531 8256225601349407602 n jpg
image
image