Marcel Pavel a negociat la sânge într-un bazar turcesc

Ultima actualizare:

    Solistul, alături de băiatul său, Sasha
Solistul, alături de băiatul său, Sasha

La solicitarea lui Dan Negru de a participa împreună cu fiul cel mic, Sasha, în emisiunea „Cu banii jos!”, care se filmează în Istanbul, Marcel Pavel şi-a luat şi soţia pe meleagurile turceşti în urmă cu trei săptămâni.

Îndrăgitul interpret a profitat la maximum de zilele în care nu au filmat şi s-au plimbat prin Istanbul, au mers cu feribotul şi s-au răsfăţat la un restaurant pescăresc de pe malul Bosforului.

Marcel şi soţia sa, Violeta

simeon stalpnicul png

Partea cea mai amuzantă a acestei minivacanţe a fost cea în care artistul a trebuit să-şi arate veleităţile de negociator prin bazarurile turceşti. Marcel a cumpărat câteva haine din piele pentru familia lui, dar şi alte lucruri pentru casă şi prieteni, astfel că i-a cerut vânzătorului să-i facă o reducere mai mare pentru volumul de cumpărături. Până la urmă, preţul plătit s-a dovedit a fi cel real.

„Am negociat la sânge, dar tot ne-au păcălit turcii. Banii pe care i-am plătit erau adevărata valoare a acelor lucruri, pentru că ei sunt obişnuiţi să umfle preţurile. Ne-am amuzat maxim", a declarat Marcel Pavel, pentru Click!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
nc3pzvpvnm72ftpzamqh jpg
image png
image png
 Of8s72 m9QxyUoRpgBAaCU kcnA XJvzOWs58RB9ICL9AtGQrOPmcEvi M4JQ0enIq76TVse3ujVunVaqhTDI5mpmXHo 8yxASf8zln9gg0xuN8npHnn1hrvQ5J5iblNsnVxiMWdkjF dbhr Yt2ZSpQReJ xCfyeyzRkNn8q UTXcJtEdfw3s7g9cmqmoJ jpg
stocksnap man 2557408 jpg
echipaj artemis NASA jpg
Bucurestiul Vechi jpg
Mircea Lucescu (Sportpictures) jpg
image
image