Mariana: «Horia toacă toţi banii prin cazinouri»

Ultima actualizare:

Cei doi foşti soţi nu pierd ocazia de a se ataca dur de fiecare dată şi nu se sfiesc să arunce cu acuzaţii foarte grave unul în direcţia celuilalt.

„Horia Moculescu mi-a distrus viaţa. M-a legat de mâini şi de picioare atunci când am rămas însărcinată. Am fost la mâna lui, nu am avut nici o scăpare. Am avut o viaţă nenorocită lângă el şi încă mă afectează. Mi-a distrus toată tinereţea. Nu am avut nici o bucurie în căsnicie alături de el", a declarat Mariana, pentru Click! Aceasta îşi acuză fostul soţ că nu are grijă de fata lor, Nidia, şi că îşi toacă toţi banii prin cazinouri.

„Nidia, săraca, nu are ce învăţa de la acest om. Poate doar lucruri rele. Toată ziua stă prin cazinouri şi pe la sălile cu jocuri de noroc. De dimineaţă până seara îl găseşti acolo aruncând cu bani. Ce să înveţe Nidia de la el? M-a nenorocit pe mine şi mi-a nenorocit şi copilul. Horia Moculescu este un om înfiorător de rău şi nu cred că îşi va reveni vreodată", ne-a mai spus Mariana.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
sfantul stefan shutterstock 52549786 jpg
a1 jpg
Targul de Craciun Craiova, foto Facebook jpg
antalya pixabay jpg
tinermortiprundubargaului 1068x1068 jpg
blocuri bucuresti - case pipera - imobiliare -complex rezidential foto Inquam Photos / Mircea Manole
frig AP Photo jpg
accident japonia captura video jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net