«Mi-au crescut sânii de la sex, nu mai vreau silicoane»

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Complexată de mărimea bustului, fotomodelul Laurette a fost decisă să se lase pe mâna chirurgului estetician şi să-şi pună implanturi.

Între timp, mulatra a găsit însă o altă modalitate, mult mai ieftină şi cu rezultate miraculoase. „Am observat că, de când fac mai mult sex cu iubitul meu, mi-au crescut şi sânii, aşa că nu mai am nevoie de silicoane".

Mai mult, ea a apelat şi la masaje speciale pentru bust, pe care i le face un prieten al iubitului la domiciliu. „Mihai e foarte gelos şi nu mă lasă singură la salon", a mai spus Laurette.

Dovadă că a scăpat deja de complexe, Laurette a început să pozeze peste tot cu sânii la vedere. Astfel, în weekend, mulatra a fost vedeta petrecerii de deschidere a clubului Famous din Sinaia, ea apărând pe afişele de prezentare cu un sân dezgolit.

Mai citeşte:

simeon stalpnicul png


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
hacker freepik jpg
violenta domestica foto ipj dolj jpg
castraveti shutterstock1 jpeg
Tudor Duma - Maru - la audieri FOTO Mediafax
image png
Marea Neagră jpg
Călin Georgescu George Simion alegeri FOTO INQUAM Photos Octav Ganea jpg
masina istock jpg
image
image