Rezultate alegeri locale 2016! Predoiu: ''Îmi depun mandatul de președinte al filialei PNL București''

Ultima actualizare:

    Rezultate alegeri locale 2016: Predoiu a ieșit pe locul 3, cu 13,3%
Rezultate alegeri locale 2016: Predoiu a ieșit pe locul 3, cu 13,3%

Cătălin Predoiu a declarat, după prezentarea exit-poll-urilor care îl situează pe locul al treilea la funcția de primar general, cu un procent de 13,3%, că îi felicită pe bucureștenii care au ieșit la vot și și-au exprimat dorința politică, ”indiferent de felul în care au votat”.

Rezultate alegeri locale 2016. Predoiu a ținut să o felicite și pe Gabriela Firea, care a câștigat Primăria Capitalei, potrivit rezultatelor date de exit-poll-uri, și i-a urat înțelepciune, onestitate și putere pentru a realiza proiectele pe care le-a anunțat. Mai mult de atât, Cătălin Predoiu a declarat că, dacă rezultatele oficiale confirmă exit-poll-urile 2016, își va depune mandatul de președinte al filialei PNL București, conform Antena 3.

Rezultate alegeri locale 2016. Gabriela Vrânceanu Firea Pandele a câștigat alegerile din București și este noul primar al Capitalei.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
cuplu_shutterstock 360410669 jpg
singuratate jpg
image png
frigider shutterstock1 jpeg
asteroid, foto shutterstock jpg
mobila lemn istock jpg
image png
image
image