Norocoşi de mici! Tripleţii lui Luciu vor primi câte un apartament la botez

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

    Nicoleta Luciu, vedetă şi pentru Cătălin Botezatu.
Nicoleta Luciu, vedetă şi pentru Cătălin Botezatu.

Kim, Karoly şi Kevin vor fi creştinaţi în aceeaşi biserică în care a fost scăldat şi fratele lor mai mare, Zsolt jr.

Nicoleta Luciu este pe ultima sută de metri cu pregătirile pentru botez. Vedeta a stabilit ca micuţii să fie creştinaţi în 21 aprilie.

Bruneta ş Zsolt au decis ca şi de această dată, ca şi la botezul primului lor copil, ceremonia să aibă loc în Catedrala „Sfânta Fecioară Maria" din Şumuleu din Miercurea Ciuc.

«Pentru că lui Zsolt jr i-a dăruit la botez un apartament, la fel va proceda şi cu tripleţii lui, care vor primi, cu toate că sunt încă mici, cheile de la prima lor casă. Ceremonia va fi una fastuoasă şi fiecare copil va avea propriul cuplu de naşi», a declarat o sursă apropiată Nicoletei, pentru Ring.

Mai citeşte:

Nicoleta Luciu, bucătăreasă pentru iubit

Nicoleta Luciu defilează pentru prima dată pentru Botezatu



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
snitel vienna jpg
mihaela bilic slabit colaj facebook pixabay jpg
image png
avion privat zbor generic foto shutterstock
geralt ai generated 9084620 jpg
masina de politie jpeg
Fotografii inedite cu Eva Braun şi Hitler, date publicităţii jpeg
ciclon adel jpg
image
image