Ovi şi Paula Seling ştiu cum puteau câştiga Eurovisionul: «Am fost prea naivi. Trebuia să...»

Ultima actualizare:

Cei doi artişti au declarat la emisiunea Simonei Gherghe de miercuri că şi-au dat seama că acest concurs înseamnă mai mult decât muzică.

"Poate am fi câştigat şi noi dacă Paula îşi lăsa barbă şi eu mă făceam o fetiţă frumoasă", a glumit amar Ovi.

Cei doi nu sunt siguri vor mai participa şi a treia oară. "Ca şi producător scandinav, dacă mi se propune un proiect interesant, n-aş putea spune da sau nu. Dar ca şi artişti, nu mai ştiu...", a spus Ovi.

"E prea devreme să ne pronunţăm. Dar dacă toţi românii şi-ar dori asta, atunci noi nu mai avem ce face. Chiar dacă ar trebui să mai trecem încă o dată prin dezamăgirea asta", a completat Paula Seling.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
dugogn adobestock jpg
prosop istock jpg
legume flori fructe istock jpg
atemoya adobestock jpg
gradinarit, foto shutterstock jpg
image png
suplimente jpg
image
image