Reghe, dezamăgit după înfrângerea de la Vaslui

Ultima actualizare:

"Sunt puţin dezamăgit, dar asta este viaţa. Am început să jucăm fotbal de la 1-0 pentru adversar. Îmi pare rău că am pierdut, ar fi trebuit să atacăm, să ţinem echipa gazdă sub presiune. Sper ca jucătorii să înţeleagă că în fotbal există două faze: apărare şi atac. Pentru noi în prima repriză nu a fost niciuna nicialta", a spus Reghecampf după meci.

"Nu contează dacă rezultatul este just, just este că am pierdut şi nu au făcut ce trebuia. Nu sunt mulţumit de mentalitatea jucătorilor, le-am spus să fie agresivi şi să joace cu dăruire. Cu jucători aşa buni, tehnici, nu ai cum să câştigi un meci dacă joci altfel", a mai spus managerul bistrițenilor.

Acesta consideră că echipa sa are neapărată nevoie de victorie în întâlnirea din etapa viitoare cu Unirea Urziceni.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image