Reghecampf: "Mă bucur că băieţii au lăsat în urmă înfrângerea cu Rapid"

Ultima actualizare:

"Am trecut cu bine peste un meci foarte greu, cu o încărcătura psihică enorma. Mă bucur că băieţii au lăsat în urmă înfrângerea cu Rapid din Giuleşti, unde nu trebuia să pierdem . Am făcut un joc foarte bun, băieţii au muncit, s-au luptat, le-am şi spus înainte de meci că vor avea de muncit şi de alergat. Am avut răbdare, am dat trei goluri frumoase şi puteam să mai înscriem. Îi felicit pe toţi. Încercăm să muncim şi mai bine şi să câştigăm meciul de la Alba Iulia cu Universitatea Cluj", a spus Reghecampf, citat de site-ul oficial al clubului Gloria.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image