Reghecampf: "Suntem toţi vinovaţi"

Ultima actualizare:

Tehnicianul a fost nemulţumit de faptul că echipa sa nu a reuşit să profite de avantajul omului în plus, dar şi a faptului că au condus la pauză cu 1-0. "Este foarte greu de vorbit după un asemenea meci. Păcat că nu am ştiut să profităm de avantajul omului în plus şi al golului de pe tabelă. În prima repriză ne-am creat multe ocazii de gol, dar nu am mai reuşit să marcăm. Oţelul a jucat foarte bine în repriza a doua şi până la urmă a câştigat echipa care a muncit şi şi-a dorit mai mult victoria. Suntem toţi vinovaţi şi avem multe de îndreptat în zilele următoare", a spus Reghecampf.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image