S-au bronzat la soare la -10 grade!

Ultima actualizare:
reuters
reuters

Pentru că n-au mai avut răbdare să aştepte primăvara, ruşii au ieşit la soare să se bronzeze chiar dacă pe jos e încă multă zăpadă!

La St. Petersburg, zeci de oameni au ieşit duminică să se bronzeze rezemaţi de zidurile catedralei Sf. Petru şi Pavel.


    reuters
reuters

Chiar dacă termometrul a coborât mult sub 0 grade, mai exact la o temperatură de -10 grade, oamenii au înfruntat frigul şi s-au dezbrăcat în costume de baie, sperând că vor aduce cu goliciunea lor...primăvara.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
aligator istock jpg
Femeie care s-a trezit din somn - dimineata - pat FOTO Shutterstock
mcdonalds jpg
image png
image png
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
image
image