Stan: "Avem nevoie de sprijin din partea autorităţilor"

Ultima actualizare:

„Spunem că nu mai putem retrograda, dar dacă ne vom chinui să montăm nocturna, vom rămâne descoperiţi şi s-ar putea să facem nocturnă pentru Liga a II-a, acolo unde nu este obligatorie", a afirmat Stan.

„Consider că o instalaţie de acest gen este un deziderat al unui întreg oraş, iar Galaţiul, la cât de important este, trebuia să aibă aşa ceva de zece ani. Consider că atât Consiliul Local, cât şi cel al Judeţului pot pune umărul la realizarea acestui obiectiv, chiar dacă stadionul îi aparţine lui Mittal. Ele pot veni cu un sprijin financiar ca să ne degreveze de alte plăţi, altfel ne va fi imposibil să mai rezistăm în prima ligă", a continuat oficialul roş-alb-albaştrilor.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
image png
GettyImages 2283212062 jpg
bagaj hotel istock jpg
Ministrul Energiei Bogdan Ivan FOTO: captură video Facebook
Smochine FOTO Shutterstock jpg
vacanta la all inclusive jpg
SAn MArino jpg
image
image