Şumudică: "O victorie cu 1-0 îmi produce adrenalină"

Ultima actualizare:

Tehnicianul a spus că Gloria a obţinut victoria în compania unei echipe care a bătut Steaua. "Această victorie e cea mai frumoasă. Victoriile cu 1-0 sunt în general aşa, pentru că te ţin într-o tensiune aparte.Mie îmi plac ritmul şi adrenalina, iar la 2-0 sau 3-0 nu m-aş fi simţit aşa bine. Am nişte băieţi minunaţi, care au reuşit să depăşească punctajul pe care l-au realizat în tur. Am obţinut trei puncte mari contra unei echipe care a bătut Steaua, Braşov şi a făcut egal cu Dinamo", a spus Şumudică la conferinţa de presă de după meci.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image