Ţânţăreanu: «Am 69 de ani, dar încă mai pot!»

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

6 berbecuţi la proţap, curcani, 300 kg de peşte, ciorbă la ceaun, sarmale antreuri, muzică, băuturi fine şi-un chef nebun. Cristian Ţânţăreanu şi-a serbat cei 69 de ani alături de familie şi de prieteni, iar la petrecere s-au adunat mai bine de 300 de persoane.

Degajat, vesel, glumeţ şi c-o bere-n mână. Aşa şi-a întâmpinat Ţânţăreanu invitaţii. Şi, bineînţeles, cu un discurs care le-a cofirmat tuturor că încă mai...poate.

Sărbătoritul s-a plimbat cu berea în mână printre invitaţi

simeon stalpnicul png

„Am 69 de ani şi vârsta asta are o semnificaţie aparte pentru mine. Pentru că 69 este poziţia mea preferată. Gata! La asta mă opresc!" a glumit omul de afaceri, stârnind râsul tuturor.

În curtea casei au fost întinse mese pentru cei circa 300 de oaspeţi

simeon stalpnicul png

„Am alături peste 300 de oameni şi am primit cadouri pe care, dacă le-aş vinde, m-aş îmbogăţi. Dar habar nu am cât am cheltuit pentru petrecere. Credeţi că eu am numărat banii? O singură dată pe an este ziua mea şi mi-o serbez cum am chef. E o tradiţie la care n-o să renunţ niciodată", a mai declarat sărbătoritul, iar apoi şi-a luat soţia la dans.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
1 musetel shutterstock 1287881557 jpg jpeg
image png
zbor mesaj pilot the guardian jpg
gradinarit jpg
laptop jpg
urs suceava png
FOTO Beach, please! Festival
Bagaj aeroport FOTO Shutterstock
image
image