Un băiat de 14 ani a fost sechestrat, violat şi obligat să bea urină

Ultima actualizare:

    Agresorii l-au legat de un scaun cu o sfoară, l-au bătut şi l-au violat pe rând.
Agresorii l-au legat de un scaun cu o sfoară, l-au bătut şi l-au violat pe rând.

Un băiat de 14 ani din judeţul Maramureş a fost sechestrat, violat şi supus la perversiuni sexuale, de trei "prieteni", anunţă ProTV. Şi de parcă chinul lui nu ar fi fost de ajuns, indivizii l-au pus să bea urina unuia dintre ei.

Totul s-a petrecut într-o clădire părăsită de la marginea localităţii, chiar în apropierea unei biserici. Cei trei agresori de 16, 18 şi 23 de ani îl cunoşteau pe băiat de multă vreme. L-au ademenit în zonă, apoi l-au legat de un scaun cu o sfoară, l-au bătut şi l-au violat pe rând. Totul a durat mai mult de doua ore.

Cei trei băieţi le-au povestit altor tineri ce au făcut şi aşa a ieşit totul la iveală. Când a aflat, mama victimei a mers la Poliţie şi a depus o plângere.

Direcţia pentru Protecţia Copilului s-a autosesizat în urma acestei poveşti şi a trimis în zonă doi reprezentanţi. În paralel, Poliţia a deschis o anchetă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
click ro   Crema SPF 50 față Scutul tău zilnic de protecție și SPF jpg
tumisu heart attack 7479253 (1) jpg
ceai beneficii jpg
gradinarit jpg
nunta pixabay jpg
shingo suzuki libertatea jpg
gatit freepik1 jpeg
Nicușor Dan la BDSA FOTO Mediafax
image
image