Un bărbat a fost bătut pentru că întreba lumea dacă e constituţional să facă sex cu capra

Ultima actualizare:

Din păcate pentru el, patronul barului n-a gustat deloc sondajul cetăţeanului, astfel că a fost înjurat din greu şi chiar luat la bătaie.

Proprietarul localului le-a povestit poliţiştilor că bărbatul era beat şi că-i întreba pe clienţi lucruri nepotrivite. Investigatorii cazului au precizat că după ce Orris a fost bătut şi dat afară din bar, cetăţeanul turmentat a mers acasă, de unde s-a întors la local cu un cuţit de buzunar.

Bărbatul a fost arestat, sub acuzaţia de deranjarea ordinii publice şi deţinere de arme albe. Poliţiştii au spus cum omul rănit în altercaţia din pub ţipa în drumul spre spital că este dreptul lui constituţional de a face sex cu capra, după care a început să râdă haotic.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
recolta castraveti 1540x866 jpg
image png
Aer conditionat FOTO Shutterstock jpg
image png
Intercontinental comunism FOTO Fototeca online a comunismului românesc 290/f.a.
elev roman campion mondial aritmetica 890x501 webp
concedieri, foto shutterstock jpg
index webp
image
image