Foştii şefi din FRF, daţi în vileag de Dragomir

Ultima actualizare:

    Dumitru Dragomir
Dumitru Dragomir

După ce a pierdut conducerea Ligii Profesioniste, Dumitru Dragomir a făcut furori cu previziunile şi dezvăluirile făcute pe site-ul oracoluldelabalcesti.ro.

Ultima „bombă" lansată de Mitică se referă la o discuţie purtată de Gică Popescu cu staff-ul lui Mircea Sandu înainte de alegerile de la 5 martie, câştigate până la urmă de Răzvan Burleanu, care a profitat de condamnarea la închisoare a „Baciului".

În stenograma respectivă, Sandu, Kassai, Mihalache şi Iordănescu pun la punct campania lui Popescu, inclusiv cu stimulente financiare direcţionate spre şefii asociaţiilor judeţene. Sigur pe el şi pe faptul că nu va primi decât închisoare cu suspendare în „Dosarul Transferurilor", Gică Popescu a refuzat propunerea lui Mircea Sandu de a fi lansate şi alte candidaturi, de „rezervă". „Totul e o fabulaţie de-a lui Dragomir, o închipuire. E pamfletul lui", a reacţionat fostul preşedinte al Federaţiei.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Leo Messi (EPA) jpg
Lionel Messi bucurie jpg
image png
image png
Belgia Senegal, Campionatul Mondial 2026 (EPA) jpg
USA Bosnia si Hertegovina, Campionatul Mondial 2026 (EPA) jpg
Harry Kane, capitanul nationalei din Anglia (EPA) jpg
Kylian Mbappe la Campionatul Mondial 2026 (EPA) jpg
image
image