Britney Spears, sabotată de impresar şi de tată?

Ultima actualizare:

Astfel, potrivit Showbizspy, biletele la concertele lui Britney se vând la reducere, pentru că publicul consideră că sunt prea scumpe şi pentru că nu există destul de mulţi fani care să vrea să o vadă în concert, iar criticii o lovesc constant cu recenzii negative după fiecare prestaţie live.

"Britney crede că totul este în regulă. Habar nu are ce i se întâmplă de fapt. Adevărul este că deşi presa anunţă că biletele se vând ca pâinea caldă, singurul motiv pentru care sălile de concerte sunt pline este că biletele sunt vândute la preţ foarte redus" a declarat o persoană din echipa artistei.

Turneul "Femme Fatale Tour" este al şaselea turneu al artistei, pentru promovarea celui de-al şaptelea album pe care l-a lansat, intitulat Femme Fatale.

VIDEO



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
gabriela cristea (1) jpg
Morgan Freeman png
andreea popescu dan alexa jpg
cindy crawford1 jpeg
cub Răzvan Simion Ianca png
Angelina Jolie  Profimedia jpg
laura si grasu xxl jpg
dan negru eugen tomas jpg
image
image