Jack Sparrow s-a întors! Johnny Depp, apariție surpriză într-un parc Disneyland

Ultima actualizare:

    Johnny Depp a revenit în pielea personajului Jack SparrowFoto: Getty
Johnny Depp a revenit în pielea personajului Jack SparrowFoto: Getty

Johnny Depp (53 de ani) a redevenit unul dintre personajele sale favorite din filme, dar nu pentru a înregistra o nouă peliculă, cu pentru a le face pe plac vizitatorilor dintr-un parc tematic Disney.

Celebrul actor a îmbrăcat din nou ținuta Căpitanului Jack Sparrow și le-a făcut o mare surpriză vizitatorilor atunci când și-a făcut apariția într-o peșteră a piraților. El a devenit principala atracție din parcul Disneyland din California, precizează The Sun.

Deși a trecut ceva timp de când celebrul personaj nu a mai revenit în atenția publicului, Johnny Depp nu și-a pierdut deloc din carisma actoricească și a intrat perfect în pielea „celui mai cunoscut pirat”. Unii vizitatori și-au scos telefoanele mobile și l-au filmat, pentru a păstra vie amintirea memorabilei întâlniri cu unul dintre cei mai îndrăgiți și mai talentați actori de la Hollywood.

Anul acesta a fost anunțată premiera celui de-al cincilea film al seriei „Pirații din Caraibe”: „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales”.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Design fără titlu (10) png
bodo de la proconsul webp
Când se vede Romanița Iovan cu fiul ei, Albert
banner camelia mitoseru png
Oana Roman a slăbit mult
banner irinel columbeanu png
Antonia, Dominic și Alex formează o familie fericită jpeg
Alexandra și Radu Bucălae au fost eliminați  în ediția din 15 ianuarie, la Power Couple foto: Antena 1
image
image