Paris Hilton:«A zis că-mi ia gâtul dacă scot vreun sunet»

Ultima actualizare:

Un maniac cu două cuţite mari, de bucătărie, a intrat în reşedinţa din Los Angeles a vedetei şi a ameninţat-o pe aceasta că o omoară dacă scoate vreun sunet. Apoi s-a apucat să înşface tot ce-i cădea în mână.

Alarma vilei era însă pornită astfel că poliţiştii au ajuns imediat la faţa locului, reţinându-l pe Nathan Parada.

„M-am speriat îngrozitor. A zis că-mi va tăia gâtul! Îi mulţumesc lui Dumnezeu că poliţiştii au venit repede", a spus moştenitoarea imperiului „Hilton".

Blondina a mai fost jefuită de câteva ori. În urmă cu câteva luni, a lăsat sub preşul de la intrare cheia casei sale din Hollywood Hills.

Cei doi hoţi, Nick Prugo şi Rachel Lee, au sustras din casa lui Paris o sumă considerabilă de bani şi mai multe obiecte de valoare. Vedeta nu a realizat că a fost jefuită decât după câteva luni, când hoţii au venit din nou.

Altădată, Paris s-a filmat când introducea codul de la alarmă şi a postat imaginile pe net. A doua zi, a fost prădată de alţi hoţi.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Leacul Gherghinei Stancu jpg
temisan jpg
banner copii vedetelor png
banner claudia pavel cream png
alina puscas instagram jpg
kylie jenner costum baie roz jpg
banner andreea popescu jpg
banner irinel columbeanu png
image
image