Trupa Roxette a ajuns la Cluj. Vezi cum au fost întâmpinaţi de fani la aeroport - VIDEO

Ultima actualizare:

Imediat după ce au ieşit din aeroport, cei doi s-au suit în maşină şi au plecat spre hotel, fără să salute fanii sau să le facă cu mâna.

În faţa aeroportului şi la hotel s-au strâns câteva sute de admiratori, atât din România, cât şi din Ungaria, Italia şi Germania.

Câţiva fani români i-au aşteptat pe cei doi cu o sticlă de vin vechi din’59, anul în care s-a născut Per Gessle, dar cântăreţii nu s-au oprit pentru a primi cadoul. Fanii i-au aşteptat pe membrii trupei Roxette şi la hotel, cu toate că organizatorii au încerecat să păstreze secret locul în care vor fi cazaţi artiştii.

Peste 20.000 de fani sunt aşteptaţi în această seară la concertul Roxxete din Cluj-Napoca, fiind epuizate biletele la peluză şi la sectoarele VIP şi Golden Circle. Ordinea şi liniştea publică vor fi asigurate de aproape 300 de jandarmi, poliţişti şi poliţişti locali, traficul rutier în zona stadionului urmând să fie restricţionat pe anumite străzi, scrie Adevărul.Vezi VIDEO cu fanii ce aşteaptă trupa la aterizarea în România



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
 Emily Burghelea (27 de ani) este o mămică super sexy
image png
Răzvan Fodor jpg
rares cojoc captura video jpg
cristina amam copilului lui mandachi jpg
Puya vrea să-și deschidă cramă foto: Antena 1
Jennifer Lopez, foto Instagram jpg
dani stoian instagram 2 jpg
image
image