Ce a făcut Axinte după ce a auzit că Denisa Manelista e pe moarte

Ultima actualizare:

    Axinte s-a speriat când a auzit veștile despre DenisaFoto: arhivă personală
Axinte s-a speriat când a auzit veștile despre DenisaFoto: arhivă personală

Lumea artistică, dar mai ales fanii sunt în stare de șoc după ce au auzit că Denisa Manelista are probleme de sănătate grave. De aproape o lună, prietenii cântăreței, dar și apropiați care spun că au văzut-o la spital slăbită sau căzută, au creat rumoare. Axinte s-a dus imediat la spital când a aflat.

Denisa Răducu are doar 27 de ani, iar în urmă cu o lună, medicii i-ar fi pus un diagnostic grav. Apropiații ar fi transmis că interpreta de manele suferă de aceeași boală din cauza căreia a murit Ileana Ciuculete, și anume ciroză hepatică.

De atunci, tânăra s-a retras de pe scenă și nu a mai vorbit cu nimeni. În plus, cei din familia sa refuză să vorbească cu rudele sau cu colegii Denisei. Florin Petrescu, alias Axinte, este îngrozit de această veste. Impresarul care o cunoaște de ani de zile, a dat fuga la medic, înspăimântat de aceste vești. ”De frica asta, că toți din branșă se duc, ori au probleme de sănătate, am fost și eu la spital. Mi-am făcut analizele. Nu am nimic grav, Slavă Domnului, însă am trigliceridele mărite. Știți cum e la artiști, stres mult, program prost, mănânci când apuci. Medicul mi-a spus să renunț la carne, să mă relaxez”, a declarat Axinte, pentru Click!

simeon stalpnicul png


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
BeFunky collage   2026 04 06T222240 507 jpg
bianca dan jpg
banner anamaria ferentz jpg
Anca Turcasiu, foto Instagram  jpg
Ioana Ignat și Crina Abrudan și-au unit forțele în Dubai
image png
6 dan negru si florin piersic jpg jpeg
Carmen Brumă, de nerecunoscut
image
image