Cristina Spătar, în pelerinaj la Zidul Plângerii din Ierusalim

Cristina Spătar, în pelerinaj la Zidul Plângerii din Ierusalim

Ultima actualizare:
Cristina Spătar
Cristina Spătar

La aproape trei ani de la divorț, Cristina Spătar (46 ani) vrea să își găsească liniștea spirituală și să lase în urmă toate problemele care au măcinat-o ani la rând. În pragul sfintelor sărbători de Paști, vedeta a plecat în pelerinaj tocmai în Israel.

Cântăreața a mers la Ierusalim pentru a se conecta spiritual cu Divinitatea, în speranța că va putea trece peste toate greutățile și că va reuși să își găsească în sfârșit liniștea sufletească.


    Cristina Spătar
Cristina Spătar

Artista s-a fotografiat în locurile sfinte din Ierusalim, la Zidul Plângerii și la Via Dolorosa și a publicat mai multe mesaje, fiind vizibil marcată de experiența trăită. “Ce zile încărcate de emoție!”, a scris Cristina Spătar pe Instagram. Cântăreața a părăsit vila din Crevedia în decembrie 2018, când fostul ei soț și-a refăcut viața amoroasă. Cristina are din ultimul mariaj doi copii frumoși, Albert (9 ani) şi Aida (6 ani și jumătate). Micuţii sunt singurii care îi mai alină cântăreţei suferinţa. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
baza stanga 1 jpg
banner ornela pasare png
Claudia patrascanu FB jpg
adi nartea colaj instagram jpg
Laura Cosoi, foto Instagram jpg
Daniel Buzdugan webp
Andreea Marin a slăbit 5 kilograme în urma Covidului pe care l-a avut luna trecută     Când se va revedea vedeta cu fiica ei, Violeta!
banner sanziana buruiana png
image
image